Archiwum lipiec 2016


lip 25 2016 Kasia189
Komentarze: 0
Apple wydało najnowszą wersję iOS w wersji 9.3.3 w dniu 18 lipca w tym łaty dla 43 luk w zabezpieczeniach . Obserwatorzy branży zostały przewidując tę aktualizację jako jeden z ostatnich cykli poprawka dla iOS 9 przed iOS 10 jest wydany w upadku.
 
Dla przedsiębiorstw z iOS wdrożeń, niezależnie od tego czy są one corporately- lub osobiście pod warunkiem, że ważne jest, aby wiedzieć na temat luk i najnowszych poprawek i zachęcić użytkowników do aktualizacji swoich urządzeń.
 
Ponieważ rozpoczął się we wrześniu 2015 roku, Apple wydała 334 łat bezpieczeństwa dla iOS 9. To już trochę przed iOS 8, który miał tylko 273 poprawek w trakcie jego trwania.
 
Zgodnie z przewidywaniami, Apple wydała poprawkę, aby zapobiec aplikacji z wyliczanie procesy na urządzeniu. Szereg deweloperów użył tego dostępu jako obejście, aby uzyskać informacje procesów i aplikacji, ponieważ informacja ta była w inny sposób niedostępny. Podczas gdy zdolność do uzyskania informacji proces może pomóc programistom korzystać z różnych usług, może być również wykorzystywane przez złośliwe aktorów - jak to ma miejsce w przypadku Androida - i to jest ważne, aby zapobiec przypadkowemu ujawnieniu danych osobowych bez wiedzy użytkownika.
kasia189 : :